Akce - degustaceSledujte pravidelně informace o probíhajících akcích v naší vinotéce...


Zaregistrujte se pro zasílání pozvánek

Jméno:
Příjmení:
Mail:

Stáčený Děvín

Stáčená vína jsme doplnili o odrůdu DĚVÍN, která vznikla na Slovensku křížením Tramínu a velmi dobře vyzrává Ve vůni můžeme hledat lipový med a stejně jako v chuti i tóny tramínové a jemně muškátové, růži, zralý grapefruit, ale i broskve a květ černého bezu. Víno je velmi plné, v kvalitě pozdního sběru a pohybuje se na rozmezí polosladkého - polosuchého. Doporučujeme vyzkoušet a jistě vás nezklame. :-)
 
[ 11. května 2023 | Autor: R.Kubín | celý text...
 

Vinař Gajdůšek

Naprostou novinkou, kterou bychom vám rádi nabídli, jsou vína "Od Gajdůška" z Tvrdonic, která nesou na etiketě název SEZÓNA a odlišnost etikety od ostatních lahví je zřejmá i vyobrazením ryb, což evokuje jednak hlavního koníčka mladého vinaře, tak sezónu rybářskou a vinařskou a zároveň vhodnost těchto vín k nejen rybím pokrmům. Vína jsou svěží , příjemné jemné vůně a chuti a navíc vyrobena s naprostým minimem síry a v bio produkci.
 
[ 19. dubna 2023 | Autor: R.Kubín | celý text...
 

Vinařství Januš

Další zajímavou alternativou pro výběr vín z naší vinotéky, kterou nabízíme, jsou výborná a zajímavá vína z Vinařství Januš. Tato vína jsou připravována trochu odlišným způsobem, než ve většině jiných vinařství, který spočívá především v tom, že výna jsou vyráběna sice řízeným kvašením, ale poté delší dobu zrají v dubových sudech a jsou promíchávána s jemnými kvasničnými kaly, což jim dodává plnost a harmoničnost jak ve vůni tak v chuti a navíc se jedná o minimálně sířená vína. Rozhodně stojí za to je vyzkoušet
 
[ 11. dubna 2023 | Autor: R.Kubín | celý text...